spotkania

Źródła poMOCy dla rodziców nastolatków

Nastoletni syn spędza całe dnie przy komputerze i reaguje agresją, gdy proponujesz spacer? A może wraca późno z imprez i podejrzewasz, że sięga po używki? Dorastająca córka zamyka się w pokoju i prycha pogardliwie, gdy proponujesz rozmowę? A może powtarza, że życie jest beznadziejne i nie ma sensu nic z nim robić? Martwisz się i próbujesz ustalać zasady, ale ani prośby ani groźby nie działają? A może zastanawiasz, gdzie popełniasz błąd, że Twój nastolatek reaguje alergicznie na każde Twoje słowo?

Dorastanie to trudny czas nie tylko dla młodych, ale także dla ich rodziców. Dlatego stworzyliśmy grupy poMOCy! Jeśli dopada cię bezradność w kontaktach z dorastającym dzieckiem, przyjdź na nasze spotkanie i podłącz do zasilania płynącego z wymiany doświadczeń.

Podczas spotkań będziemy:

  • rozwiązywać konkretne problemy, z którymi przychodzą uczestnicy
  • tworzyć rozwiązania, które można zastosować zaraz po spotkaniu
  • dawać sobie wsparcie i dzielić się dobrymi praktykami
  • tworzyć gotowe scenariusze działań, które pomogą budować MOCną relację z dorastającymi dziećmi

Szczegóły:

czas trwania: 2,5 godziny

miejsce: Teatr Rozmaitości, ul. Marszałkowska 8, Warszawa

Zapraszamy! Aga i Grzegorz Święch, założyciele fundacji OFF school

zapisz się

    Imię i nazwisko *

    Email *

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez fundację Fundację OFF school w celu udzielenia odpowiedzi na moją wiadomość. Znana mi jest treść Polityki prywatności i ją akceptuję. Poinformowano mnie kim jest administrator danych, w jakim celu dane będą przetwarzane i jakie prawa mi przysługują.